,

Monitor Iiyama ProLite XUB2792UHSU-B5

Iiyama
Dostępność:

Na stanie


27” ultra płaski monitor wyposażony w panel IPS i rozdzielczość 4K

Standardowo wysyłamy w 24 godziny

1268,00 

Na stanie

ProLite XUB2792UHSU – Doskonała Rozdzielczość 4K

Stylowy wygląd monitora i rozdzielczość 4K sprawiają, że ProLite XUB2792UHSU jest doskonałym dodatkiem do biurka każdego grafika. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość 4K (3840 x 2160) oznacza, że na ekranie zmieści się 4 razy więcej informacji niż na ekranie z rozdzielczością Full HD. Wysokie wartości kontrastu i jasności gwarantują, że monitor zapewnia doskonałą wydajność przy projektowaniu graficznym lub stron internetowych.

Regulacja Wysokości i Obrót Ekranu

Podstawa monitora o regulacji wysokości 150 mm umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Możesz również obrócić ekran z poziomej (pejzaż) na pionową (portret), co jest szczególnie przydatne w pracy z długimi arkuszami lub tekstem. To zapewnia dużą uniwersalność ustawienia i komfort użytkowania.

Dbamy o Zdrowie Oczu

Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu, co pomaga w utrzymaniu zdrowia wzroku podczas długotrwałego korzystania z monitora.

@ break

EAN: 4948570121656 SKU: XUB2792UHSU-B5 Kategorie: ,

KOSZYK

close