,

Projektor Epson EB-L735U

Epson
Dostępność:

Brak w magazynie


Jasność 7000 lumenów Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach
Rozdzielczość WUXGA Ostry obraz w rozdzielczości Full HD (WUXGA) zapewnia doskonałą wyrazistość szczegółów
Opcje łączności gotowe na przyszłe rozwiązania Obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring
Prosta i elastyczna instalacja Lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu (lens shift)

Skalowany obraz
Obraz o przekątnej do 500 cali

 

Brak w magazynie

16083,00 

Brak w magazynie

Projektor Epson EB-L735U to projektor laserowy wyświetlający obraz przy wykorzystaniu technologii 3LCD. Dzięki wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 px oraz kontrastowi 2500000:1 pozwala uzyskać jasny obraz oraz wierne odwzorowanie kolorów i szczegółów.

Projektor laserowy ze stałym obiektywem EB-L735U oferuje jasność 7000 lm i jest idealny do zastosowania w szkołach, firmach, sklepach i atrakcjach turystycznych.

Kompaktowy projektor laserowy 3LCD o wysokiej jasności
Ten projektor laserowy został zaprojektowany z myślą o wielkoformatowym wyświetlaniu żywych obrazów. Projektor EB-L735U to tańsze rozwiązanie laserowe o wysokiej jasności, dzięki któremu wymiana lamp i nieelastyczne płaskie panele staną się problemem przeszłości. Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności o jeszcze mniejsze i bardziej kompaktowe rozwiązania. Model EB-L735U umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora w wielu branżach.

Jaśniejsza i wyraźniejsza projekcja
Projektor EB-L735U umożliwia wyświetlanie bardziej wciągających i efektownych projekcji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Oferuje imponującą jasność na poziomie 7000 lumenów i rozdzielczość WUXGA Full HD w przystępnej cenie. Oznacza to, że można skorzystać z lepszej wydajności i niezawodności technologii laserowej przy niższym poborze mocy. Inne funkcje modelu: Obsługa sygnałów w standardzie 4K, technologia optymalizacji szczegółów, łączenie projekcji i szeroki zakres przesunięcia obiektywu, pozwalają na dopasowanie w wymagających miejscach instalacji EB-L735U wyświetla obrazy o przekątnej do 500 cali bez utraty ostrości i wyraźnych szczegółów.

Łatwa instalacja
Projektor EB-L735U oferuje wiele profesjonalnych funkcji, które ułatwiają instalację, nawet w przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań. Ten stylowy i kompaktowy projektor oferuje 360-stopniową instalację bez uszczerbku dla jakości obrazu i obsługuje ekran ultrapanoramiczny o proporcjach 16:6, co pozwala zmaksymalizować dostępną przestrzeń na ekranie. Ponadto funkcja dzielenia ekranu umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech projekcji z różnych źródeł, a korekcja geometryczna i łączenie projekcji pomagają stworzyć jeden duży obraz z użyciem wielu projektorów. Dostępny również w kolorze białym.

Rozmiar dopasowany do warunków wyświetlania
W przeciwieństwie do płaskiego wyświetlacza nie ma odblasków, odcisków palców ani zmarnowanej przestrzeni ściennej. Obraz można skalować, aby uzyskać wymagany rozmiar: od 50 do 500 cali. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązania edukacyjne, korporacyjne, handlowe czy turystyczne, możliwości wyświetlania są nieograniczone, a projekcje bardziej wciągające dla odbiorców.

Podłączenie i sterowanie
Projektor EB-L735U oferuje wiele sposobów łączenia, możliwość wyświetlania kilku źródeł jednocześnie oraz przesyłania bezprzewodowego. Możliwości podłączeń, gotowe na przyszłe rozwiązania: HDMI (wejście i wyjście) i HDBaseT z obsługą sygnału 4K, obsługa sieci bezprzewodowej 5 GHz w ramach korporacyjnego systemu zabezpieczeń, wbudowany odtwarzacz multimedialny i wbudowana funkcja Miracast oraz obsługa bezprzewodowego systemu prezentacji ELPWP10 firmy Epson. Intuicyjna instrukcja obsługi na ekranie ułatwia również konfigurację i nawigację.

Spersonalizowane treści digital signage
Projektor EB-L735U wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z obsługą funkcji sieciowych umożliwia załadowanie list odtwarzania na nośnik USB i odtwarzanie ich bezpośrednio z projektora. Możesz tworzyć spersonalizowane treści za pomocą aplikacji Epson Creative Projection na smartfonie lub tablecie lub tworzyć i planować listy odtwarzania za pomocą oprogramowania Epson Projector Content Manager.

Podłącz, włącz i działaj
Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP10 firmy Epson ułatwia współpracę. Oszczędność kosztów i nowoczesna łączność bezprzewodowa. Brak kabli – wystarczy podłączyć do komputera!

Kontrola nad wyświetlanymi obrazami
Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool zapewnia wyższy poziom obróbki i kontroli obrazu. To bezpłatne i intuicyjne narzędzie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie projekcji, mapowanie projekcji i sterowanie wieloma projektorami.

Pomocny w zachowaniu dystansu społecznego
W sytuacjach, gdy wymagane są dystans społeczny i odpowiedzialne podejście, skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali umożliwia wyświetlanie treści z dowolnej pozycji.

EAN: 8715946695303 SKU: V11HA25140 Kategorie: ,
TCO Certified Tak
Model EB-L735U
Technologia wyświetlania 3LCD
Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
Jasność 7000 ANSI Lumenów
Kontrast statyczny 2 500 000:1
Obiektyw Optyczny Odległość ogniskowa: 20 mm – 31,8 mm Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,5 – 1,7
Współczynnik projekcji (min) 1,35:1
Współczynnik projekcji (max) 2,20:1
Zoom Manualny 1,0x 1,1x 1,2x 1,25x 1,26x 1,3x 1,35x 1,36x 1,4 x 1,41x 1,5x 1,55x 1,6x
Automatyczne ustawianie ostrości Nie
Minimalna przekątna obrazu 50 ”
Maksymalna przekątna obrazu 500 ”
Minimalna odległość ekranu 1.4 m
Maksymalna odległość ekranu 23.84 m
Proporcje obrazu 16:10
Ilość kolorów 1,07 mld
Trwałość źródła światła 20000 h
Trwałość źródła światła (ECO) 30000 h
Audio Tak
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Gniazda we/wy 2 x 15-pin D-Sub 3 x HDMI 1 x USB 2.0 1 x USB Serwisowe 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-45 LAN 2 x Audio in 1 x Audio out 1 x USB (Zasilanie)
Poziom hałasu 38 dB
Pobór mocy 345 W
Akcesoria w zestawie Urządzenie podstawowe Pokrywa kabli Kabel zasilający Pilot z bateriami Podręcznik użytkownika Dokumenty gwarancyjne
Informacje o gwarancji 36 miesięcy – Klient zanosi do serwisu
Kolor Czarny
Wymiary 440 x 339 x 136 mm
Waga 8.4 kg

KOSZYK

close